‘Investeren in een Lastenverlichting is zeer rendabel'

Met een winst van dik 545 euro wist Henk Beldman de Lastenverlichting Zorgverzekering te mijnen. ‘Toen ik inlogde, zag ik dat deze Veiling al goed stond’, vertelt Henk. ‘Ik besloot nog een dag te wachten, en dat was een goed besluit. Meestal mijnen de leden als de winst iets boven de 500 euro is; ik hapte toe bij 545 euro, een prachtig bedrag.’

De komende 26 maanden ontvangt Henk maandelijks 110 euro van Privileges, zodat hij aan het einde van die periode 2.860 euro uitbetaald heeft gekregen. Hij telde echter 2.314,25 euro neer voor de Veiling, dus zodoende maakt Henk een winst van 545,75 euro. ‘Zo’n rendement op je inleg behaal je nergens. Ik ga de winst gebruiken voor het verlagen van mijn premie. Die wordt elk jaar hoger, dus dan is een extra bedrag van harte welkom.’

Henk (78) woont samen met zijn vrouw Jannie in het Overijsselse Holten en geniet na een werkzaam leven in de zuivelindustrie en de witgoedsector al enige tijd van zijn pensioen. Ruim zeven jaar geleden werd hij lid van Privileges en in die tijd heeft hij al drie keer een Lastenverlichting Veiling gemijnd. ‘De spaarrente bij de bank is erg laag, investeren in een Lastenverlichting is gewoon veel rendabeler. Dus ik richt me vooral op die Veilingen. En als ik wat nodig heb, koop ik het in de webshop met mijn PrijsVoordeel. Ik heb al een paar producten met mijn Tegoed gekocht, ik hoefde er geen cent voor te betalen.’