Voertuigverzekering

‘554 euro is een mooi bedrag om snel te verdienen’

Patience Hoogma heeft een geweldige slag geslagen op de Lastenverlichting Veilingen. Ze wist de Voertuigverzekering Veiling te mijnen en maakte daarmee een winst van iets meer dan 554 euro. ‘Het is een prachtig winstbedrag’, zegt Patience tevreden. ‘Het komt goed van pas, ik ga het gebruiken voor het verlagen van de kosten voor de autoverzekering. Het leven is namelijk al duur genoeg.’

De Veiling heeft een waarde van 2.500 euro, maar Patience mijnde de Lastenverlichting toen het bedrag was gedaald naar 1.945,60 euro. Het verschil tussen de twee bedragen, 554,40 euro, is de winst die ze maakt, als na 25 maandelijkse termijnen van 100 euro de waarde van de Veiling door Privileges op haar rekening is gestort. ‘Het mijnen ging best snel’, vertelt Patience. ‘Ik keek op de website, zag dat deze Veiling erg goed stond en besloot direct te mijnen. Het is een mooi bedrag om zo snel te verdienen.’

Patience (49) woont samen met haar man en twee kinderen in Steenwijk en werkt als verpleegkundige. Ruim zeven jaar geleden kwam ze via een zwager in aanraking met Privileges. ‘Hij had al van alles met voordeel gemijnd op de Veilingen, en dat wilde ik ook wel. Hij heeft me toen lid gemaakt.’ In de jaren erna was Patience actief op verschillende Veilingen. ‘Ik heb al twee keer eerder een Lastenverlichting gemijnd, ik heb een keer een iPhone kunnen bemachtigen en we zijn met het gezin naar ’t Hof van Haamstede geweest. Op de Veilingen maak je gewoon goede deals, en dat maakt het lidmaatschap interessant. Je hebt de mogelijkheid om iets leuks, iets extra te doen of te kopen voor minder geld.’