Sporten & Fitness

‘De winst zet ik opzij voor een vakantie’

Hans Verburg en zijn gezin zijn sportief. Zelf is hij meerdere keren per week in de gym te vinden en ook zijn twee dochters sporten volop. ‘Voor mij alleen is het sporten niet zo’n grote kostenpost, maar voor het totale gezin is het een redelijk bedrag’, zegt Hans. De Lastenverlichting Sporten & Fitness die hij wist te mijnen, komt dus goed van pas. Het levert hem een winst van 501,35 euro op.

‘Ik heb geen andere Lastenverlichting op het oog gehad, en deze Veiling heb ik heel kort gevolgd. Je weet namelijk hoeveel de prijs per minuut zakt, dus met een simpel rekensommetje weet je wanneer je streefbedrag wordt bereikt en moet mijnen.’ Hans klikte toen de prijs op 1.658,65 euro stond. Dat bedrag betaalt hij, maar hij krijgt daar in maandelijkse termijnen in totaal 2.160 euro voor terug van Privileges. Het verschil tussen de twee bedragen is zijn winst.

De 46-jarige Hans woont in het Utrechtse dorp Wilnis en werkt als it’er bij een grote bank. In zijn vrije tijd werkt hij aan zijn conditie. ‘Ik ga twee keer per week naar de gym. Ik doe daar aan circuittraining, bokszaktraining en ik ben regelmatig te vinden in het zwembad. Mijn oudste dochter is 16 jaar en zit op paardrijden en zwemmen. Mijn andere dochter van 13 jaar zit ook op zwemmen’, vertelt Hans.

De winst die hij overhoudt aan de Lastenverlichting, wordt ook gestoken in het gezin. ‘Alle kleine beetjes helpen, waardoor je weer wat meer opzij kan zetten voor bijvoorbeeld een vakantie’, zegt Hans, die ruim elf jaar lid is van Privileges. ‘Over het lidmaatschap ben ik tevreden. Zo heb ik ook nog een buffer aan PrijsVoordeel staan, dat ik kan uitgeven in de webshop wanneer ik iets nodig heb.’