Onderhoud & Renovatie

‘De 557 euro winst is voor de afwerking van de tuin’

Robbert Paauwe heeft een leuk klusproject op stapel staan. ‘Het wordt geen grote verbouwing, maar een afwerking van de tuin’, zegt hij. Met dit project in het verschiet, besloot Robbert om zijn pijlen te richten op de Lastenverlichting Onderhoud & Renovatie. Hij slaagde er ook in om die Veiling te mijnen met een prachtige winst van bijna 557 euro.

Robbert betaalde 1.943,10 euro voor de Veiling met een waarde van 2.500 euro. De komende 25 maanden krijgt hij elke maand 100 euro van Privileges, zodat hij een winst maakt van 556,90 euro. En dat met dank aan zijn vader. ‘Hij is een fanatiek lid en houdt de Veilingen nauwlettend in de gaten’, zegt Robbert. ‘Als hij iets moois ziet, stuurt hij het door. Zo heb ik al heel veel winst en voordeel weten te behalen.’

Robbert is 29 jaar en werkt als marketing- en communicatiemedewerker. Hij woont samen met zijn vriendin in de Zeeuwse plaats Kruiningen. ‘Ik heb daar drie jaar geleden een huis gekocht. Dat hebben we inmiddels helemaal opgeknapt en gerenoveerd. Alleen in de tuin moet nog een aantal dingen gebeuren. Denk aan de aankleding, zoals verlichting’, vertelt Robbert.

Niet alleen zijn vader en hij, ook Robberts broer is lid van Privileges. ‘Mijn vader is er ooit mee begonnen. Na twee jaar lidmaatschap was hij zo tevreden dat hij tegen mijn broer en mij zei: “Jullie moeten ook lid worden”’, vertelt Robbert. ‘Inmiddels ben ik acht jaar lid en ben ik al acht jaar lang zeer tevreden.’