‘Het lidmaatschap is heel waardevol’

Wim van Veldhuizen wist voor de zesde keer gedurende zijn lidmaatschap van Privileges een Lastenverlichting Veiling te mijnen. Dit keer lukte het hem om de Woonverzekering Veiling te pakken met een prachtige winst van net iets meer dan 563 euro. ‘Het is een heel mooi bedrag waar ik erg tevreden mee ben’, zegt Wim dan ook.

De Veiling heeft een waarde van 2.160 euro, maar Wim drukte op de Mijn-knop toen dat bedrag was gedaald naar 1.596,90 euro. De komende 24 maanden krijgt hij elke maand 90 euro op zijn rekening gestort van Privileges, zodat hij uiteindelijk 563,10 euro winst maakt. ‘Ik zie het mijnen als een sport’, zegt Wim. ‘De ene keer heb je geluk, de andere keer is een ander je net voor. Bij deze Veiling lukte het meteen bij de eerste poging. Ik streefde naar 560 euro winst, en dat is ook gelukt.’

Wim heeft ervaring met het mijnen van Lastenverlichtingen en weet inmiddels dat het rendement op zijn investering heel hoog is. ‘Het rendement dat ik nu behaal, krijg je niet bij de bank. Je kunt het misschien wel halen door in aandelen te beleggen, maar daar moet je verstand van hebben. En dat heb ik niet, dus dan is het investeren in een Lastenverlichting een mooi en bovendien risicoloos alternatief.’

Wim (75) woont samen met zijn vrouw Greet in Barneveld en geniet van zijn pensioen. Veertien jaar geleden werd hij lid van Privileges en dat bevalt hem nog steeds uitstekend. ‘Het lidmaatschap is heel waardevol. Met een Lastenverlichting kan je een mooie winst behalen en met je gratis verkregen PrijsVoordeel kun je voor een klein bedrag of soms zelfs voor niets producten kopen in de webwinkel. Die combinatie maakt het lidmaatschap heel aantrekkelijk voor mij.’