‘Een Lastenverlichting levert een geweldig rendement op’

Jan-Paul van der Heide mijnde met Opleiding & Studie voor de tweede keer gedurende zijn 19-jarig Privileges lidmaatschap een Lastenverlichting Veiling. Daarbij behaalde hij een voortreffelijke winst van net iets meer dan 562 euro. ‘Ja, dat is echt een heel hoge winst’, zegt Jan-Paul tevreden lachend. ‘Deze Veiling wilde ik mij niet laten ontglippen.’

Jan-Paul hield meerdere Lastenverlichtingen in de gaten, maar bij het zien van de hoge winst van Opleiding & Studie besloot hij direct op de Mijn-knop drukken. ‘Ik was bang dat iemand anders me voor zou zijn, maar dat was gelukkig niet het geval. En dat is toch opvallend. Want ik heb niet ’s nachts of ’s ochtends vroeg gemijnd, als het wat rustiger is op de website, maar gewoon overdag.’

Zodoende kwam de 55-jarige inwoner van Enschede in het bezit van het prachtig bedrag van 562,10 euro. De Veiling heeft namelijk een waarde van 2.160 euro, maar Jan-Paul betaalde er 1.597,90 euro voor. De komende 24 maanden krijgt hij van Privileges elke maand 90 euro op zijn rekening gestort. ‘Mijn vakantiegeld was net binnen, en dat geld wilde ik investeren. Beleggen in een Lastenverlichting levert een geweldig rendement op, dus de keuze was snel gemaakt.’

Jan-Paul is reumapatiënt en heeft zich onlangs ingeschreven voor een bewegingscursus. ‘Ik zit veel en wil graag meer bewegen. Daarom volg ik een speciaal fitnessprogramma. Omdat ik afgekeurd ben, heb ik een laag inkomen. Met de winst van deze Lastenverlichting, heb ik toch wat meer financiële armslag. De 562 euro komt dus goed van pas.’