Brandstof & Opladen

‘De winst komt in de huishoudpot’

‘De auto is voor mij onmisbaar’, zegt Hannie van Iwaarden (74). ‘Ik ben zelf niet meer mobiel, dus de fiets pakken zit er niet in. En hier in het dorp is geen openbaar vervoer, dus ik moet alles wel met de auto doen. En dat is best prijzig met die dure benzine.’ De Lastenverlichting Brandstof & Opladen was dus een logische keuze voor Hannie. Het lukte haar om de Veiling te mijnen en zo een winst van ruim 480 euro te behalen.

‘Ik ben gauw tevreden. Bovendien, als je langer wacht, dan wordt de Veiling door een ander lid gemijnd’, aldus de nuchtere Hannie. Ze sloeg toe toen de prijs van de Lastenverlichting op 2.379,45 euro stond. Dat bedrag betaalt ze, maar Hannie krijgt daar de komende 26 maanden 110 euro per maand voor terug. Dat is in totaal 2.860 euro, en dat is 480,55 euro meer dan ze uitgaf. Dat laatste bedrag is dan ook haar winst.

‘De winst komt gewoon in de huishoudpot, op de lopende rekening’, aldus Hannie. ‘We rijden niet in een elektrische wagen, maar hebben nog een oude auto, een Toyota. Daar gaat toch wel zo’n 150 euro per maand aan benzine in. De ritten die we maken, gaan vooral naar de kinderen en kleinkinderen.’

Hannie woont samen met haar man in het Zeeuwse dorp Kloetinge. Bijna acht jaar geleden werd ze lid van Privileges, vooral vanwege de Lastenverlichting Veilingen. ‘Reizen zit er niet meer in. De A-Merken zijn prachtig, maar we hebben gewoon niets meer nodig. Op deze leeftijd sta je toch anders in het leven dan als je 30 of 40 jaar bent. En als ik tussendoor toch een product nodig heb, kijk ik wel in de webshop.’