Rianne Bisschop

‘Brugge was weer genieten’

‘Brugge is een heel leuke stad. We waren er al een keer eerder geweest, maar we wilden er graag nog een keer naartoe’, zegt Rianne Bisschop. En onlangs was het zover. Rianne slaagde erin om het driedaagse arrangement naar Brugge te mijnen met 417 euro voordeel. Ze reisde samen met haar man Bart af naar België en genoot opnieuw van al het moois dat de middeleeuwse handelsstad te bieden heeft.

‘Het weer werkte ook nog mee’, vervolgt Rianne. ‘Op weg naar Brugge was het regenachtig, maar toen we er aankwamen brak de zon door.’ Dat kwam goed uit, want het echtpaar uit Roermond houdt van wandelen. ‘Dat hebben we dan ook gedaan, vooral in de binnenstad. We hebben twee routes uit de meegeleverde reisgids gelopen, die ons langs verschillende leuke bezienswaardigheden leidde, zoals bijzondere gebouwen en prachtige grachtjes.’

In een luxe kamer van hotel Dukes’ Palace konden ze elke avond ontspannen na hun verkenningstochten. ‘Het was een heel mooi hotel. We hadden een prima kamer, schoon en netjes, met een fraaie badkamer erbij’, aldus Rianne. Elke ochtend werd het stel getrakteerd op een ontbijtbuffet. ‘Dat was heel uitgebreid. Je kon zelfs een glaasje cava krijgen.’

Het was slechts een opmaat tot het culinaire klapstuk, het vijfgangendiner inclusief wijnarrangement in sterrenrestaurant Zet’Joe. ‘Dat was erg goed. We zijn vaker in sterrenrestaurants geweest, en in vergelijking met de voorgaande keren was dit restaurant heel knus’, vertelt Rianne. ‘Alle gerechten waren lekker, vooral de amuses waren bijzonder smaakvol. Het was allemaal top in orde.’

De 58-jarige Rianne is lerares biologie en inmiddels bijna twaalf jaar lid van Privileges. Dankzij het zorgvuldig samengestelde arrangement werd de terugkeer naar Brugge een groot succes. ‘Er staan zoveel mooie gebouwen dat wandelen door de straten al genieten is’, aldus Rianne. ‘We hebben echt een heel fijne tijd gehad.’