Nelleke Morsink-van Tilburg

‘We hebben weer genoten van de golfreis’

Nelleke Morsink-van Tilburg en haar man Johan golfen al meer dan 35 jaar. Vreemd is het dan ook niet dat het stel tijdens hun jarenlange lidmaatschap van Privileges nagenoeg alle golfreizen al heeft gehad. Er ontbrak er echter nog één, het arrangement naar het Barrière l’Hôtel du Golf in de Normandische badplaats Deauville in Frankrijk. Maar daar kwam onlangs verandering in, want Nelleke wist de vierdaagse trip te mijnen met bovendien een mooi voordeel van 462 euro. ‘We hebben genoten’, zegt Nelleke. ‘Het was mooi weer en we hebben leuk gegolft.’

Naast greenfees voor de golfbanen Golf Barrière Deauville en Golf Barrière de St. Julien, bevat het arrangement 3 overnachtingen in een luxe kamer van het hotel (‘Prachtige kamer en uitstekende service’), elke ochtend een uitgebreid ontbijt (‘Dat was voortreffelijk’), een driegangendiner in één van de twee restaurants van het hotel (‘Het voorgerecht met tonijn was subliem’) en een avond toegang tot het casino, inclusief champagne en fiches. ‘We hadden voor 30 euro aan fiches gekregen, en die hebben we opgemaakt. We hebben dus niets gewonnen’, vertelt Nelleke lachend.

Maar het ging het stel om het golfen, en dat hebben ze naar volle tevredenheid gedaan. ‘De twee banen verschillen behoorlijk van elkaar’, vertelt Nelleke. ‘De Deauville-baan bij het hotel is erg mooi en goed onderhouden. De St. Julien-baan ligt midden in de natuur en is wat wilder. Maar we hebben allebei goed gespeeld, vooral op de eerste baan. En het was uitstekend golfweer, niet te koud en niet te warm.’

Nelleke (71) woont samen met Johan (70) in Zeewolde. Ze zijn allebei lid van Privileges, Johan bijna tien jaar en Nelleke acht jaar. ‘We zijn allebei lid vanwege het voordeel dat je kunt behalen bij het mijnen van dit soort arrangementen’, zegt Nelleke. ‘We zijn fanatieke golfers die in het voorjaar en in de zomer een paar keer in de week op de golfbaan staan. Als golfliefhebber zit je goed bij Privileges. De trips zijn heel gevarieerd, ze zijn altijd goed verzorgd en je golft op mooie locaties. Dat was ook dit keer weer zeker het geval.’