Ab-Jan Feenstra

‘Brugge is alsof je in de middeleeuwen loopt’

‘Het is een prachtige stad, net alsof je er in de middeleeuwen loopt’, zegt Ab-Jan Feenstra. Het was hem gelukt om de driedaagse stedentrip naar Brugge te mijnen met 544 euro voordeel. Samen met zijn partner Petra reisde hij af naar de historische handelsstad, waar ze bovendien genoten van een gastronomisch diner en twee overnachtingen in het vijfsterrenhotel Dukes’ Palace.

‘Brugge is voor ons bekend, we zijn er al een paar keer eerder geweest. Maar de laatste keer was alweer acht of negen jaar geleden’, vertelt de 65-jarige Ab-Jan over de Belgische stad. ‘Er is niet veel veranderd, alleen hier en daar is een winkel vervangen door een andere. We hebben lekker gewandeld en een bustoer gemaakt.’

Na het culturele deel van de trip was het tijd voor het bourgondische onderdeel. Het echtpaar uit Leeuwarden begaf zich naar sterrenrestaurant Zet’Joe voor het beroemde vijfgangenmenu Brugge die Scone. ‘We hebben heerlijk gegeten en ook de wijnen pasten perfect bij de gerechten. De service was prima en de sfeer was er redelijk informeel, vooral in vergelijking met het restaurant in Hamburg.’

Ab-Jan en Petra beleefden namelijk al eerder luxe arrangementen van Privileges, waaronder de stedentrip naar Hamburg. In de Duitse stad dineerden ze bij het wat formelere sterrenrestaurant Haerlin en verbleven ze in Fairmont Hotel Vier Jahreszeiten. ‘We zijn via Privileges al in veel luxe hotels geweest’, aldus Ab-Jan, die bijna zes jaar lid is. ‘En ook de Brugge-trip was weer uitstekend.’