Terug naar Kopers vertellen het Sonny Lie ‘Ik heb mijn vriend op basis van dit golfweekend lid gemaakt’ Sonny Lie beleefde samen met zijn goede vriend Douwe een magnifiek golfweekend in Duitsland. Ze speelden op twee topbanen, werden culinair verwend en verbleven twee nachten in Schlosshotel Hugenpoet, een 17e eeuws kasteeltje nabij Essen. ‘Het was geweldig’, blikt Sonny terug. ‘We hadden bovendien prachtig weer, dus het kon niet beter!’ De 66-jarige Sonny en de 58-jarige Douwe zijn beiden gek op golfen. ‘Ik speel drie keer per week, Douwe begint net en golft twee keer per week.’ De vrienden kregen van Privileges greenfees voor de banen Oefte en Hubbelrath. ‘Het waren allebei prachtige golfbanen. De eerste was het meest uitdagend omdat hij heel heuvelachtig is. De tweede baan is anders, die is vrij vlak.’ Aan het begin van beide avonden streken de heren neer in restaurant Hugenpöttchen, waar zij een driegangendiner kregen geserveerd. ‘Na een dag golfen heb je best wel trek’, zegt Sonny. ‘Het restaurant had een echte Duitse sfeer. De kaart was heel gevarieerd, dus er was genoeg keuze. Het eten was heel goed verzorgd en erg smaakvol.’ Sonny is bijna zeven jaar lid van Privileges en heeft een duidelijke voorkeur voor de Leisure-arrangementen die op de Veilingen voordelig worden aangeboden. De tandarts uit Steenwijk wist dit golfarrangement te mijnen met een voordeel van 500 euro, en dat wekte de interesse van Douwe. ‘Ik vroeg of hij ook lid wilde worden, en dat was na de ervaringen van dit weekend het geval. Dus ik heb hem lid gemaakt!’
‘Ik heb mijn vriend op basis van dit golfweekend lid gemaakt’ Sonny Lie beleefde samen met zijn goede vriend Douwe een magnifiek golfweekend in Duitsland. Ze speelden op twee topbanen, werden culinair verwend en verbleven twee nachten in Schlosshotel Hugenpoet, een 17e eeuws kasteeltje nabij Essen. ‘Het was geweldig’, blikt Sonny terug. ‘We hadden bovendien prachtig weer, dus het kon niet beter!’ De 66-jarige Sonny en de 58-jarige Douwe zijn beiden gek op golfen. ‘Ik speel drie keer per week, Douwe begint net en golft twee keer per week.’ De vrienden kregen van Privileges greenfees voor de banen Oefte en Hubbelrath. ‘Het waren allebei prachtige golfbanen. De eerste was het meest uitdagend omdat hij heel heuvelachtig is. De tweede baan is anders, die is vrij vlak.’ Aan het begin van beide avonden streken de heren neer in restaurant Hugenpöttchen, waar zij een driegangendiner kregen geserveerd. ‘Na een dag golfen heb je best wel trek’, zegt Sonny. ‘Het restaurant had een echte Duitse sfeer. De kaart was heel gevarieerd, dus er was genoeg keuze. Het eten was heel goed verzorgd en erg smaakvol.’ Sonny is bijna zeven jaar lid van Privileges en heeft een duidelijke voorkeur voor de Leisure-arrangementen die op de Veilingen voordelig worden aangeboden. De tandarts uit Steenwijk wist dit golfarrangement te mijnen met een voordeel van 500 euro, en dat wekte de interesse van Douwe. ‘Ik vroeg of hij ook lid wilde worden, en dat was na de ervaringen van dit weekend het geval. Dus ik heb hem lid gemaakt!’
Sonny Lie beleefde samen met zijn goede vriend Douwe een magnifiek golfweekend in Duitsland. Ze speelden op twee topbanen, werden culinair verwend en verbleven twee nachten in Schlosshotel Hugenpoet, een 17e eeuws kasteeltje nabij Essen. ‘Het was geweldig’, blikt Sonny terug. ‘We hadden bovendien prachtig weer, dus het kon niet beter!’ De 66-jarige Sonny en de 58-jarige Douwe zijn beiden gek op golfen. ‘Ik speel drie keer per week, Douwe begint net en golft twee keer per week.’ De vrienden kregen van Privileges greenfees voor de banen Oefte en Hubbelrath. ‘Het waren allebei prachtige golfbanen. De eerste was het meest uitdagend omdat hij heel heuvelachtig is. De tweede baan is anders, die is vrij vlak.’ Aan het begin van beide avonden streken de heren neer in restaurant Hugenpöttchen, waar zij een driegangendiner kregen geserveerd. ‘Na een dag golfen heb je best wel trek’, zegt Sonny. ‘Het restaurant had een echte Duitse sfeer. De kaart was heel gevarieerd, dus er was genoeg keuze. Het eten was heel goed verzorgd en erg smaakvol.’ Sonny is bijna zeven jaar lid van Privileges en heeft een duidelijke voorkeur voor de Leisure-arrangementen die op de Veilingen voordelig worden aangeboden. De tandarts uit Steenwijk wist dit golfarrangement te mijnen met een voordeel van 500 euro, en dat wekte de interesse van Douwe. ‘Ik vroeg of hij ook lid wilde worden, en dat was na de ervaringen van dit weekend het geval. Dus ik heb hem lid gemaakt!’